موسسه ایمن ساز رعد

شماره تماس : 09373753364

تلفن دفتر:۶۵۲۹۴۶۸۶ ۰۲۱

تعریف حفاظت فیزیکی چیست و تفاوت آن با حراست فیزیکی چیست ؟

تعریف حفاظت فیزیکی چیست و تفاوت آن با حراست فیزیکی چیست ؟

تعریف حفاظت فیزیکی چیست و تفاوت آن با حراست فیزیکی چیست ؟

  • تامین امنیت واحد های تجاری و اداری در ساعات تعطیلی مجموعه
  • حفظ و مراقبت از اموال کسبه و مشتریان
  • گشت زنی در مجموعه و اقدامات پیشگیرانه
  • کنترل ورود و خروج افراد به صورت مداوم
  • زیرنظر داشتن دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی

استخدام نیروهای حراست فیزیکی آموزش دیده و مجرب

استخدام نیروهای حراست فیزیکی همیشه یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار و ساکنان مجموعه های مسکونی بوده است. موسسه حفاظتی و مراقبتی حارسین با سابقه ی بیش از 50 پروژه در حراست فیزیکی و نگهبانی یکی از موفق ترین موسسات حفاظتی در سطح کشور است.

دکوراسیون داخلی شغلی است که نیاز چندانی به دانش و فعالیت های عملی ندارد و در درجه اول به زیبا شناسی توجه دارد. دکوراتورها معمولا خود را درگیر بازسازی و یا برنامه ریزی ساختاری نمی کنند. زمانی که فعالیت های ساختمانی به اتمام برسند، کار آنها شروع می شود و بیشتر بر سطوحی که در دید هستند تمرکز می کنند.

با این حال دوره هایی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد که بیشتر مربوط به بررسی سبک ساختمان ها، سبک مبلمان و مبلمان اداری ، طرح اتاق و غیره هستند. دکوراتورها متخصصین تغییر شکل اتاق هستند. آنها به مشتری کمک می کنند تا سبک و تم مورد نظر خود را انتخاب کنند. آنها در انتخاب مبلمان و تزئینات جزئی نیز به مشتری کمک می کنند. کار آنها به روز رسانی و یا اصلاح اتاق هایی است که نیاز به تازه شدن دارند.

دکوراتورها اغلب به تنهایی کار می کنند و رابطه نزدیکی با معماران و پیمانکاران ساختمانی ندارند، زیرا کار آنها زمانی شروع می شود که فعالیت معماران و پیمانکاران به اتمام رسیده است. از این رو تعاملی بین آنها وجود ندارد. آنها بیشتر با سازندگان مبلمان، خیاطان، پرده دوز ها، مجسمه سازان و متخصصان صنعت دیگر در ارتباط هستند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

RussiaUnknownIran